Gallery update

The Originals: First look (Entertainment Weekly) #2

1. dubna 2013 v 17:49 | G.
Přidávám nové fotky nebo spíše zvětšené scany k 20 dílů který je zároveň pilotní díl spin-offu. Scany jsou ze stejného časopisu jako byly ty předešlé akorát jsou zvětšené. Moc se těším na ten díl.
image host image host image host image host
The Originals > Magazine scans > Entertainment Weekly [2+8]

4x19 Pictures of You - Epizode stills

28. března 2013 v 14:49 | G.
Ahoj, ještě před tím, než se půjdu učit mám pro vás nové fotky k následující epizodě a má název Pictures of you. Jsem na ní strašně zvědavá a vsadím se, že u ni budu i brečet (pokud tam bude nějaký doják). Naši maturanti budou mít maturitní ples. Jako vždy Elena bude mít překrásné šaty a vlasy, bude celá dokonalá ale také i Caroline a Bonnie. Taky se těšíte na epizodu stejně jako já? Zbytek fotek najdete v galerii.
image host image host image host image host
The Vamprie Diaries > Season 4 > Epizode Stills > 4x19 Pictures of You [7x]

The Originals: First look (Entertainment Weekly)

27. března 2013 v 18:19 | G.
Časopis Entertainment Weekly vydal dvě fotografie z 20. epizody která bude zároveň pilotní epizodou připravovaného spin-offu The Originals. Jinak co říkáte na šablonku? Dělala mi ji slečna která mi vytovřila i tenhle layout (fan-seyfried.blog.cz). Moc děkuji je krásná :-). A já se konečně naučila používat šablonky :D. A jinak galerie má nový kabát od té samé slečny :D tak se rozhodně podívejte, je moc krásný. Moc ji děkuju :-).
image host image host
The Originals > Magazine scans > Entertainment Weekly [2x]

4x18 American Gothic - Epizode stills

24. března 2013 v 14:00 | G.
Ahoj. Moc, moc, moc a ještě jednu moc se omlouvám za mojí neaktivitu ale já teď vážně nemám čas jelikož za měsíc mě čekají dva pohovory na střední školy a já se teď musím dost učit aby mě vzali. Novinek stejně nějak extra moc není tak sem si dala pohov. A affs prosím nemažte si mě. Budu se snažit obíhat co nejčastěji :-).
Mám pro vás fotky k nadcházející 18 epizodě American Gothic. Už se nemůžu dočkat na Elijaha. Více fotek v galerii :-).
Viděli jste nejnovější díl? Já se teda musím přiznat, že jsem ho ještě neviděla :D není čas :-/.
image host image host image host image host
The Vamprie Diaries > Season 4 > Epizode Stills > 4x18 American Gothic [8x]

The Vampire Diaries - New Poster #3

18. března 2013 v 16:20 | G.
Televize CW zveřejnila tenhle plakát ke včerejšímu dni svatého Patrika.
image host
The Vamprie Diaries > Season 4 > Posters > [17+1]

4x17 Because The Night - Epizode stills #2

7. března 2013 v 17:09 | G.
Nové stills fotky na kterých můžeme vidět usměvavou Elenu s krásným růžovým proužkem ve vlasech. Ona je takové zlatíčko O:). Nemůžu se dočkat na tu epizodu :-).
image host image host image host
The Vamprie Diaries > Season 4 > Epizode stills > 4x17 Because The Night [8+3]

The Originals - On The Set

7. března 2013 v 14:39 | G.
Ahoj. Před chvílí jsem vstávala jelikož jsem byla jaksi unavená a stále jsem :D. Mám pro vás první fotky z připravovaného spin-offu The Originals, který se má rozjet 25.dubna. Fotky jsou dokonalé a to prostředí v New Orleans ve kterém se to bude natáčet je krásné..nemůžu se dočkat. Ááá ten Klaus s Elijahem jsou tak k sežrání :D.
image host image host image host image host

The Vampire Diaries - New Posters #2

5. března 2013 v 18:08 | G.

Ahoj, našla jsem dva nové plakáty. Dost mě zaujal ten první. Je to vlastně plakát na kterém jsou vypsáni všichni z rodiny Gilbertů kteří zahynuli a vlastně jak zahynuli. U Eleny můžete vidět že její hrob je jakože vykopaný jelikož se z ni stal upír.
image host image host
The Vamprie Diaries > Season 4 > Posters > [15+2]

4x17 - On The Set #2

3. března 2013 v 12:49 | G.

Mám pro vás ještě dvě fotky z natáčení 17. epizody Because The Night. Na fotkách můžeme vidět Elenu s Rebekou.
imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > On The Set > 4x17 Because The Night [70+2]

4x15 Stand By Me - Episode stills #3

3. března 2013 v 11:59 | G.
Dobré ráno. Mám pro vás ještě pár fotek z poslední odvysílané epizody Stand By Me která neskončila zrovna podle našich představ. Fotky jsou moc pěkné, Elena se mi líbí hlavně na té třetí :-).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Episode Stills > 4x15 Stand By Me [5+4]

4x17 Because The Night - Epizode stills

2. března 2013 v 9:49 | G.
Dobré ráno. Taky je u vás tak krásně jako u nás? Jsem tak ráda a snad někdo půjde se mnou ven :D. Málem bych zapomněla oznámit že blog měl včera přesně dva měsíce! :-) tak bych chtěla poděkovat za to, že sem chodíte, píšete mi pěkné komentáře. :-) A teď už k fotkám...
V synopsisu který jsem vám sem dávala ve středu bylo psáno že Damon vezme Elenu do New Yorku aby si odpočinula od Mystic Falls. A je to samozřejmě pravda..Fotky jsou z New Yorku a ani nevíte jak se těším na ten díl. V díle bude taky několik flashbacků s Lexxie. Taky jste si všimli jak je Elena dokonalá na těch fotkách? Ty vlasy a to všechno..hlavně na té druhé, tam je nejkouzelnější :-).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Epizode Stills > 4x17 Because The Night [8x]

4x16 Bring It On - Epizode stills

1. března 2013 v 22:29 | G.
Ahoj. Dnes trochu později, jelikož nám dnes začínají jarní prázdniny, dá se spíše říct sněhovějarní prázdniny :D. I když já si je moc neužiju, protože se budu učit hlavně na přijímačky (no spíš na pohovor). Chci jít totiž na zdravotní školu :-). Dnes přidám jednu várku fotek a zbytek zítra. Také chci oznámit, že jestli budu mít čas (což určitě budu muset mít :D), tak dodělám starší fotky, muziku atd. abych to už měla komplet z krku. A teď už k tématu..
Fotky jsou z epizody 4x16 na kterou si musíme ještě nějaký ten pátek počkat (fajn dva pátky:D). Fotky jsou velmi pěkné hlavně ta třetí ta je spíš smutná, protože Elena vyvěšuje plakát s Jeremym (ach jo :-/).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Epizode Stills > 4x16 Bring It On [7x]

The Vampire Diaries - New Poster

12. února 2013 v 17:59 | G.
Jak jsem slibovala, tak jsem taky splnila. Jak jsem psala, tak se objevily promo fotky a z jedné fotky byl vytvořen i tenhle pěkný plakát.

imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Posters > [14+1]

4x15 Stand By Me - Epizode stills #2

9. února 2013 v 20:19 | G.
Pěkný večer. Mám pro vás naprosto skvělou stills fotku k 15. epizodě. Když jsem viděla tuhle fotku tak jsem naprosto žasla úžasem. Ta fotka je totiž dokonalá hlavně Eleny výraz je takový tajemný a to mě právě nejvíc na té fotce nadchlo. Máme se teda na co těšit. A co vám, líbí se fotka?

imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Episode Stills > 4x15 Stand By Me [4+1]

4x15 Stand By Me - Epizode stills

5. února 2013 v 14:49 | G.
Ahoj. Mám pro vás nejnovější stills fotky ke 14. epizodě na kterou si musíme ještě chvíli počkat. Jak můžeme vidět, tak se konečně objeví i Caroline už mi tam chyběla. Nejvíc mě zaujala předposlední fotka kde sedí Bonnie, Elena, Caroline a Matt a něco řeší. Už se nemůžu dočkat.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Epizode Stills > 4x15 Stand By Me [9x]

4x14 Down The Rabbit Hole - Epizode stills #2

1. února 2013 v 12:49 | G.
Přeji krásné odpoledne. Jak si užíváte jednodenní prázdniny? Škoda že jsou jenom jeden den co? :D Já jsem vstávala nějak před hodinou. No vzbudila jsem se kolem půl osmé, potom jsem na chvíli zase usla ale pak jsem se dívala na DVD. Dnes se objevili další tři fotky ke 14. epizodě Down The Rabbit Hole. Na fotkách můžeme vidět Damona, Vaguhna a Rebeku. Zaujala mě ta třetí fotka kde Vaguhn míří na Damona. Jsem zvědavá na ten díl.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Episode Stills > 4x14 Down The Rabbit Hole [9+3]

4x14 Down The Rabbit Hole - Epizode stills

31. ledna 2013 v 21:49 | G.
Pro dnešek poslední fotky. Tyhle stills fotky patří ke 14. epizodě s názvem Down the rabbit hole. Hodně se povídá o tom, že by měl umřít Damon (a podle fotek to tak zřejmě i vypadá.) Bude se jednat o největší smrt v historii The Vampire Diaries. Ale zase na třetí fotce vidíme jak Rebekah leží v bezvědomí (to by taky vysvětlovalo tu smrt. Ale já doufám že nezemře nikdo z Původních, protože kdyby zemřel jeden, zemře celá rodina.) A jinak můžete spatřit na fotkách novou postavu která mučí Damona. Jmenuje se Vaughn (nová postava, která ztvární jednoho lovce z Pětky.) Podle fotek se teda máme na co těšit :-).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Epizode Stills > 4x14 Down The Rabbit Hole [12x]

4x13 Into the wild - Epizode stills #2

31. ledna 2013 v 21:39 | G.
Dobrý večer. Mám pro vás spoustu stills fotek jak ze 13. epizody tak i ze 14. Nejdříve začnu 13. epizodou. Ve 13. epizodě se vydají některé postavy hledat lék na ostrov do Nového Skotska. Jak můžeme vidět tak Elena s Rebekou se zase neschodnou a pohádají se. Když se podívate pořádně, tak uvidíte že Elena drží kolík z bílého dubu. Jsem zvědavá jak to nakonec dopadne :-).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Episode Stills > 4x13 Into The Wild [2+7]

4x12 A View To Kill - Epizode stills #2

30. ledna 2013 v 20:39 | G.
Zdravím všechny fanoušky upírů. Mám pro vás nové stills fotky ke 12. epizodě která nás čeká jiže tenhle pátek (zrovna blog bude slavit měsíc). Fotky vypadaj moc krásně. Určitě bude zase nějaká oslava ve škole takže to bude zajímavý díl. Určitě se těšíte stejně jako já. Jinak mám pro vás ještě další stills fotky, promo video a rozhovor (snad ho nějak přeložím) ale nevím jestli to stihnu všechno ještě dnes. Budu se snažit dodělat alespoň ty fotky a zbytek nechám na zítřek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Episode Stills > 4x12 A View To Kill [5+8]

4x13 Into the wild - Epizode stills

29. ledna 2013 v 17:49 | G.
Mám pro vás nové stills fotky pro 13. epizodu která se jmenuje Into the wild. Fotky vypadají zajímavě, moc se těším.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Epizode Stills > 4x13 Into the wild [9x]

4x12 A View To A Kill - Epizode stills

24. ledna 2013 v 16:59 | G.
Máme tu konečně pár stills fotek ke 12. epizodě která nás čeká příští týden a nesmírně se na ni těším, protože tam bude zase Kol! Tohle jsou snad moje nejoblíbenější stills fotky protože je na nich on a já doufám, že se brzy objeví víc fotek, kde je Kol. Hahaha.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Epizode Stills > 4x12 A View To A Kill [13x]

4x11 Catch Me If You Can - Epizode stills HQ

18. ledna 2013 v 17:29 | G.
Ahoj, mám tu pro vás nové stills fotky z dílu 4x11 který nás čeká již tenhle čtvrtek. Fotky jsou v HQ ale není jich moc a tak doufám že se do té doby objeví víc. Viděli jste už nejnovější díl 4x10? Já ho právě stahuji a s kamarádkou se na něj podíváme. Už se nemůžu dočkat! Užijte si fotky. :-)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Epizode Stills > 4x11 Catch Me If You Can [6x]

4x10 After School Special - Epizode stills HQ

12. ledna 2013 v 12:19 | G.

Dobré poledne. Dnes mám pro vás stills fotky z 10. dílů který nás čeká již tenhle čtvrtek. Některé fotky už na blogu mám ale také tam jsou i nové. A to nejlepší, fotky jsou v HQ :-). Doufám, že se do čtvrtka objeví víc fotek.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Episode Stills > 4x10 After School Special [6+15]

4x10 After school special - Epizode stills

9. ledna 2013 v 21:49 | G.
Dnes se konečně objevili stillsky z 10. epizody která nás čeká příští čtvrtek. Na fotkách můžete vidět Elenu, Caroline, Stefana a Rebeku, kteří jsou ve školní knihovně. Moc se těším na ten díl a doufám že se do té doby objeví víc fotek. Jinak pro dnešek je to vše. Dnes jsem dodala všechny stills fotky ze 4. série. Zítra se těšete zase na vieda (nejspíš na starší proma).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Epizode Stills > 4x10 After school special [21x]

4x09 O Come, All Ye Faithful - Epizode stills

9. ledna 2013 v 21:29 | G.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
The Vamprie Diaries > Season 4 > Epizode Stills > 4x09 O Come, All Ye Faithful [10x]
 
 

Reklama

_________________________________________________________________________
Copyright © 2013 | Fansite | TheVampireDiaries-4fan Hosting | blog.cz
Layout by: Bea │Czech & Slovak Source The Vampire Diaries & The Originals