Wickery Bridge

12. ledna 2013 v 20:29 | G. |  Wickery Brigde

Wickery most je místem tragické smrti Eleniny a Jeremyho rodiči, kteří zemřeli při jízdě přes most, vozidlo řídil Dr. Gilbert jel a náhle ztratil kontrolu a jel přes okraj mostu a auto spadlo do vody. Stefan Salvatore byl poblíž a přišel a snažil se jim pomoci. Dr. Gilbert odmítl pomoc. Stefan zachránil Elenu na zadním sedadle. Zachránil ji a přivedl ji k pobřeží. Když se Stefan vrátil se Gilberts zemřel. Nehoda se stala v noci z 23. května 2009 a John Gilbert říká Jeremymu, že tam nebylo nic paranormální nebo nadpřirozené o tom, jak Gilberts zemřel, což je důvod, proč Graysona prsten nefungoval, když odjel na jednotku a ponořil se do vody.


V epizodě ''Our Town'', má Stefan Elenu v jeho autě a nutí ji pít jeho krev, za účelem aby zabránil Niklausovi tvorby více kříženců s Eleninou krví. Nicméně, Klaus souhlasí se Stefanovou žádostí, a zabraňuje Elenině smrti.

Je prokázáno, že druhý bílý dub byl součástí mostu, ale Sage a Rebeka našly dřeva a spálily je. Nicméně, Damon podaří zachránit štítek na most, který je vyroben bílého dubu.

V ''The Departed'', Elena a Matt sjedou z mostu když jim Rebeka stojí uprostřed cesty. Elena řekne ať Matt dává pozor, ale Mattovo padá z mostu do vody. Během několika minut je auto zcela ponořeno do vody. Stefan přijde a pokusí se zachránit Elenu, ale Elena mu řekne, aby zachránil Matta. Stefan poslechne Elenu a vytáhne Matta na povrch. O pár minut později, než Stefan se vrátí, Elena utone.
V epizodě ''We All Go A Little Mad Sometimes'' Elena a Damon se vrátí k mostu. Elena zahodí prsten do vody protože nechce být upírem. Když vychází slunce, Elena začíná umírat. Damon s ní skočí z mostu. Poté ji vyloví prsten a dá jí ho.

Drobnosti: Jenna Sommers říká Frederickovi, že Salvatore Penzion se nachází v blízkosti Wickery mostu.
V knihách, Elena umírá na tom mostě, díky Katherine. V televizním seriálu události Elena měla NDE na přesném mostu na noc 29. května 2009.
V "Break On Through", se ukázalo, že most byl vyroben z bílého dubu.
V seriálu, Rebeka nahradí Katherine von Swartzschild v usmrcení Eleny.
V tomto místě, Elena zemřela jako člověk a znovuzrodila se jako upír.
V ''Our town" probíhá rekonstrukce mostu

Upíři, kteří se podílejí na dopravních nehodách na Wickery Brigde
_____________
Stefan Salvatore - (V první nehodě zachránil Eleně život, ale nemohl zachránit její rodiče. Ve druhé nehodě, Stefan šetří Mattův život, ale nemohl zachránit Elenu.)
Rebekah - (Způsobila nehodu, na druhé příležitosti, jako pomsta za smrt jejího nevlastního bratra.)

Lidé, kteří měli autonehodu na Wickery Bridge
_____________
Elena Gilbert - (Měla autonehodu, dvakrát, první přežila a ve druhé zemřela.)
Matt Donovan - (Pozůstalým po nehodě)
Miranda Sommers-Gilbert - (Zemřela při první nehodě)
Grayson Gilbert - (Zemřel při první nehodě)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
_________________________________________________________________________
Copyright © 2013 | Fansite | TheVampireDiaries-4fan Hosting | blog.cz
Layout by: Bea │Czech & Slovak Source The Vampire Diaries & The Originals