Vampire's Tomb

12. ledna 2013 v 19:59 | G. |  Upírova Hrobka

Upíří hrobka je mystická komora která se nachází pod zničenou církví. Hrobka je především známá pro obsahující 27 upíry (později bylo potvrzeno 26, po Katherine úniku), které byly zachycené v průběhu "zaokrouhleno" v Mystic Falls, 1864.

Historie
S pomocí Katherine Pierce, Zakládajícími Rodiny se podařilo zachytit 26 upírů, ale bylo to neúspěšný v jejich zabíjení. Poté upíři byli otráveni sporýšem a byly uzavřeni uvnitř opuštěného kostela, který později zapálili. Nicméně, mocná čarodějka jménem Emily Bennett chráněny upíry kteří byli utěsněními uvnitř hrobky pod kostelem. Přestože upíři byli zachráněni od záhuby v ohni, byli neschopní se krmit.

1. Série
Pearl uvnitř hrobky.
Katherine se podařilo uprchnout před ohněm, kvůli vlkodlakovi, který uzavřel všechny upíry. Katherine ale pustil. Anna byla schopna se dostat pryč, aniž by ji někdo odhalil a opustila město.

Anna chtěla zachránit svou matku, Pearl a Damon chtěl zachránit Katherine. S pomocí Emily a její potomky, byly Bonnie a Sheila přesvědčeni, ke Katherine, která nikdy nebyla v hrobě.

Nad hrobem (Fells Church).
V finálím období, upíři, které unikly ze hrobu, plánovali útok proti zakládajícím rodinám na pomstu, co se stalo v roce 1864. Anně podařilo varovat Damona před útokem, ale bylo příliš pozdě na to je zastavit. Neidentifikovaný upír, se pokusil napadnout, když začal ohňostroj, všechno ale bylo přerušeno, když byl přístroj aktivován. Ve snaze zachránit Damona který byl v suterénu, Bonnie snížila plameny a Stefan zachránil svého bratra.

2. Série
Stefan a Katherine v hrobce.
''In The Dinner Party'', Damon navštívil Katherine a řekla mu, aby zabil Eliáše, jinak by mohl být uvězněn v hrobce navždy. Později, kdy Eliáš byl zabit, byla Katherine osvobozena od hrobu. Poté se dostala ven z hrobu. Musela ale napálit Damona.
V poslední den, byla Caroline Forbes a Tyler Lockwood také uvězněni uvnitř hrobky, poté, co byli uneseni Greta Martin a Maddox. Je třeba poznamenat, že nejsou vázáni magickým nebo nucením, ale spíše spoutáním.

Upíři kteří byli v hrobce
_____________

Katherine Pierce - (2010-2011; ''In Masquerade'' poté, co byla sundana Lucy, Damon byl ten, aby ji v hrobě později osvobodil, když byl Eliáš neutralizovány v ''The Dinner Party''.)
Stefan Salvatore - (2010-2010; Uvězněný sám zachránit Jeremyho od Katherine.)
Pearl - (1864-2009; zničen)
Harper - (1864-2009; zničen)
Frederick - (1864-2009; zesnulí)
Bethanne - (1864-2009; zničen)
Henry - (1864-2009; zničen)
Billy - (1864-2009; zničen)
Jacob - (1864-2009; zničen)
Charlie - (1864-2009; zničen)
Nejmenované Tomb Vampires - (1864-2009, kteří byli spáleni v den zakladatelů)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
_________________________________________________________________________
Copyright © 2013 | Fansite | TheVampireDiaries-4fan Hosting | blog.cz
Layout by: Bea │Czech & Slovak Source The Vampire Diaries & The Originals