Mystic Falls Hospital

12. ledna 2013 v 21:09 | G. |  Mystic Falls Hospital

Mystic Falls nemocnice je místní nemocnice v Mystic Falls, kde jsou zraněné osoby ošetřeny. Lidé zde mohou také darovat svou krev. Lidé, kteří byli v nemocnici Elena Gilbert, Vicki Donovan, Amber Bradley, Caroline Forbes, John Gilbert, Alaric Saltzman a Bill Forbes.


1. Série
Jeremy navštěvuje Vicki.
Vicki Donovan byla jedním z prvních lidí, kteří byli v nemocnici. Byla tam krátce po jejím útoku Damona. Vicki věděla, že byla napadena upírem, a byl ve zmateném stavu. Matt šel dostat sestru pryč, a když se vrátil, ona spala. Stefan se přinutil, aby si myslela, že ji napadlo zvíře. Matt viděl Stefana a snažil se pochopit, proč tam byl, ale Stefan vyskočil z okna dříve, než ho Matt ho mohli vidět. Zatímco Vicki ležela v posteli, měla sen o Damonovi jak ji kouše. Účinky nutkání Stefana byly vyprchány, protože pije zvířecí krev. Vicki odešla z nemocnice další den.

Tyler a Matt čeká na zprávy o Caroline.
Amber Bradley byla zde když na ni Stefan zaútočil, když byl pod vlivem lidské krve. Caroline omdlela nedlouho poté, když ji sanitka převážela do nemocnice. Zatímco Matt a Tyler čekali v pohotovosti, šerif Forbes přišel až k nim a řekl, že lékaři budou dělat vše, co je v jejich silách. Caroline byla na operaci.

2. Série
Caroline v nemocnici.
Damon dal Caroline krev pro rychlejší hojení. Bonnie a Matt ji navštívili před tím. Také, Stefan a Elena navštívili Johna Gilbert poté, co se ho zeptali, co Katherine Pierce chce. Poté, když Elena vystoupí z místnosti, Stefan mu dal napít z jeho krve a řekl, že ho zabije a promění ho v upíra, pokud neopustí město do 24 hodin. Později ten večer, Caroline se setkala s Katherine. Katherine řekla, ať vyřídí zprávu bratrům Salvatorovým. Katherine zvedla polštář a udusila Caroline k smrti

3. Série
Damon úspory Elena
V "The New Deal" byl Alaric zasažen autem. V ''The Departed'', je zde Elena poté, co utrpěla menší otřes mozku. Elena se vrátí do nemocnice poté, co spadla z mostu Wickery v Mattova autě a utopila se. Meredith řekne Damonovi, že se musela vzdát. Sezóna končí v nemocnici když se Elena vrací k životu jako upír.

4. Série
Pastor Young a jeho náměstci mluvili s Dr.Fell ohledně krevních bankách v suterénu, a žádá své zástupce ke kontrole pokoje.

Uvnitř nemocnice.
Caroline navštíví Matta, a řekne mu, že nemá kam jít. Matt ji obejme, důstojník přichází směrem k místnosti. Důstojník otevře dveře a vidí Matta stojícího osamotě.

Zaměstnanci
_____________
Nurse Haynes
Dr Lowen - (Pouze v jedné scéně)
Meredith Fell
Dr. Brian Walters - (Zesnulý)
Maury
Zdravotní sestry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
_________________________________________________________________________
Copyright © 2013 | Fansite | TheVampireDiaries-4fan Hosting | blog.cz
Layout by: Bea │Czech & Slovak Source The Vampire Diaries & The Originals