Fells Church

12. ledna 2013 v 21:49 | G. |  Fells Church

Fells church byl kostel v Mystic Falls, který byl pravděpodobně postaven rodinou Fell rodiny, případně Honoria Fell.


Obsah
Historie
Fell je kostel původně patřil Fell rodiny v Mystic Falls. V roce 1864 byl kostel používán k uvěznění a zničení 27 upírů ve městě. Čarodějnice jménem Emily Bennett používá kouzlo na jejich ochranu, ale to bylo neznámé. Kostel vyhořel, ale upíři zůstali v hrobě pod ním.

1. Série
V roce 2009, Emily Bennet a její potomek Bonnie Bennett se pokusily zastavit Damona Salvatora z otevření hrobky a uvolnění upírů. Postupem času, Bonnie a její babička Sheila Bennett souhlasily s otevřením hrobky, aby Damon mohl zachránit svou milovanou Katherine Pierce, ale když odstranili kouzlo, ukázalo se, že Katherine tam není. Sheila a Bonnie se snažily aktivovat kouzlo znovu, ale nepodařilo se, a někteří z upírů utekli.

2. Série
Katherine Pierce byla také uvězněna v kostele. Katherine se snažila vyjednávat se Salvatorovými bratry výměnou za svou svobodu. Nakonec Stefan zůstává uvězněn s Katherine v horbce. Elena Gilbert se poté dohodla s Elijahem, který ji pomáhá se zabitím Klause, že bude muset použít své čarodějnice Jonase a Luka Martina a obrátit náhrobní kouzlo a nechat Stefana jít ven. Elijah pak byl nucen s Katherine zůstat v hrobě poté, co nechal Stefana jít ven. Poté John Gilbert řekl Damonovi Salvatorovi způsob zabíjení Elijaha, který by změnil svoje nutkání na Katherine a nechat ji, ale Damon to v té době nevěděl.
Caroline Forbes a Tyler Lockwood byli drženi v bezpečí, aby mohly být použity později jako oběti rituálu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
_________________________________________________________________________
Copyright © 2013 | Fansite | TheVampireDiaries-4fan Hosting | blog.cz
Layout by: Bea │Czech & Slovak Source The Vampire Diaries & The Originals